În perioada 15-17 noiembrie 2024, la departamentul de Geografie al Facultății de Geografie și Geologie va avea loc Simpozionul Național Studențesc "Mihai David", Ediția a XIV-a (ediție aniversară - Bulentin de SMD).

Pe această cale, adresăm invitația către studenții din toate ciclurile de studiu (licență, master și inclusiv doctorat) ce sunt interesați să participe activ, să se înscrie cu o prezentare la acest simpozion.

Nu se va percepe taxă de participare, iar termenul de înscriere este 20 octombrie 2024.

Vă invităm să urmăriți detalii legate de această manifestare și pe site-ul oficial, unde vor fi actualizate informații legate de program, înscrieri, precum și alte aspecte de interes: www.enviromatica.ro.

Mult succes tuturor studenților care se vor înscrie la acest simpozion!