Apel pentru 10 burse postdoctorale in Irlanda, la South East Technological University, finantate dintr-un proiect castigat din programul TU RISE (Research and Innovation Supporting Enterprise).

To ensure research excellence, applicants should focus on forward thinking and harnessing pioneering ideas addressing the Green, Digital and Health agendas.

Bursele incep in 01.01.2025 si se desfasoara pe o perioada de 24 de luni, incluzand 12 luni de plasament in mediul non academic.

Detalii, in emailul de mai jos, in documentul anexat (inclusiv salarii si criterii de evaluare a candidaturii) si pe pagina proiectului: https://www.setu.ie/research-innovation/tu-rise/setu-tu-rise-postdoctoral-fellowship-programme

Va rog sa diseminati anuntul potentialilor interesati, candidati care au doctoratul sustinut in urma cu mai putin de 5 ani.

Applicants should contact suitable SETU supervisors, profiles can be found here: Find profiles — South East Technological University (setu.ie).

All the documents must be submitted in one pdf document and emailed to Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. . The application deadline is 5pm on 31 July 2024.

Mult succes!

Cu stima,

Assist. Prof. Corina BARNA, PhD

Head of the International Students Office, University of Life Sciences "King Mihai I" from Timișoara