CareerDays - Geologie - 21-25 aprilie, OSpN UBB Cluj-Napoca

Organizația Studenților pentru Natură (OSpN) din cadrul Facultății de Biologie și Geologie, UBB Cluj-Napoca organizeaza CareerDays, un eveniment care are ca scop informarea studenților despre diversele oportunități de angajare și oferirea informațiilor despre piața muncii din domeniu.

În cadrul proiectului este pregătită o serie de conferințe atât din domeniul biologiei cât și al geologiei.

Intervalul de desfășurare al CareerDays este 21 – 25 aprilie, iar zilele destinate geologilor sunt 24, respectiv 25 aprilie.

Sunt 4 invitați pe diferite ramuri din domeniu și vor susține o prezentare de aproximativ 15 minute fiecare, urmând apoi o sesiune de discuții libere.

Atasat afișul zilei de 24 aprilie, iar pentru data de 25 aprilie este invitat Alexandru Czika, Geomodeller la S.N.G.N Romgaz S.A, de la ora 18:00.

Înscrieri CareerDays

24Aprilie