Sală de calculatoare pusă la dispoziţia studenților care nu au mijloacele tehnice necesare desfășurării activităţii în această perioadă

Ca urmare a solicitărilor venite din partea studenților care nu au mijloace tehnice pentru a-și  desfășura activitatea (calculator, laptop), în acest scop, în cadrul departamentului le este pusă la dispoziție sala B653B (Geomatică 1).
Pentru realizarea diferitelor proiecte, studenții au la dispoziție calculatoare cu acces la internet dar pentru a audia și vizualiza cursuri online aceștia vor trebui să folosească propriile căști.
Sala este dotată și amenajată în conformitate cu normele de prevenirea Covid19 (dezinfectanți, mănuși, măști, norme de distanțare etc.).

Pentru a avea acces la sală, doritorii sunt rugați să ia legătura cu personalul din biroul laboranților (B628).