Stimati colegi,

Comisia Europeana organizeaza o zi de informare pentru apelul MSCA Staff Exchanges 2021 (HORIZON-MSCA-2021-SE-01), care finanteaza proiecte de cercetare cu schimb de personal. Conferinta online va avea loc in data de 19.11.2021.

Personalul pleaca in mobilitate pentru perioade cuprinse intre 1-12 luni, perioade care pot fi fractionate.

Ghidul candidatului este anexat.

Detalii, in emailul de mai jos.

Cu stima,

Assist. Prof. Corina BARNA, PhD

Head of the International Students Office, Banat's University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine "King Michael I of Romania" from Timișoara

Marie Skłodowska-Curie Actions National Contact Point: European Commission - Marie Skłodowska-Curie Actions