Banner10motive
BannerDeCeGeologie

Conferința științifică a doctoranzilor - "Tendințe contemporane ale dezvoltării științei: viziuni ale tinerilor cercetători", Chisinau, 15 iunie 2018

Universitatea de Stat „Dimitrie Cantemir” (noua denumire a Universității Academiei de Științe a Moldovei) face Apel de participare la Conferința științifică a doctoranzilor Tendințe contemporane ale dezvoltării științei: viziuni ale tinerilor cercetători, care se va desfășura la 15 iunie 2018.

Înregistrarea la Conferință se va face on-line, prin completarea Formularului de participare, până la 20 mai 2018.

Lucrările științifice vor fi expediate în perioada 7–20 mai 2017, la adresa: doctorat.usdc@gmail.com.

Pentru mai multe detalii accesați: http://edu.asm.md/md/noutate/apel-de-participare-la-conferinta-doctoranzilor-tendinte-contemporane-editia-vi

admitere

precazare2