Alegeri studențești 2019

CALENDARUL ALEGERILOR PENTRU CONSILIUL FACULTĂȚII DE GEOGRAFIE ȘI GEOLOGIE

4 - 11 octombrie 2019 - depunere candidaturi pentru Consiliul Facultății

11 - 16 octombrie 2019 - campanie electorală

22 octombrie 2019 - primul tur de alegeri pentru Consiliul Facultății ORELE 1000 – 1200, ÎN SALA B431 (lângă Secretariat)

23 octombrie 2019 - al doilea tur de alegeri pentru Consiliul Facultății (dacă este cazul!)

Validare în Senat: 31 octombrie 2019

LA ALEGERI, VOR PARTICIPA STUDENȚII DE LICENȚĂ DE LA DOMENIILE GEOGRAFIE, ȘTIINȚA MEDIULUI ȘI INGINERIE GEOLOGICĂ.

Prodecan,

Conf. univ. dr. Traian GAVRILOAIEI

Stimaţi studenţi!

ÎN PERIOADA URMĂTOARE VOR FI ORGANIZATE ALEGERI PENTRU REPREZENTANȚI AI STUDENȚILOR ÎN CONSILIUL FACULTĂȚII DE GEOGRAFIE SI GEOLOGIE ȘI PENTRU SENATUL UNIVERSITĂȚII ”ALEXANDRU IOAN CUZA” DIN IAȘI (DACĂ ESTE CAZUL), ASTFEL:

- 1 student reprezentant - domeniul Geografie - licență,

- 1 student reprezentant - Știința Mediului - licență,

- 1 student reprezentant - domeniul Inginerie Geologică - licență

Candidații sunt rugați să depună o declarație de neaparteneță politică și un CV actualizat (în care să fie menționată media anului de studiu anterior (pentru studentii din anul II, III Licentă) sau media la admitere (pentru studentii din anul I Licență) la Secretariatul Facultății, până VINERI 11 octombrie 2019, ora. 14.00.

CALENDARUL ALEGERILOR, VA FI ANUNȚAT ULTERIOR !

Regulamentului de alegere a reprezentantilor studentilor îl puteti consulta la adresa:

Prodecan,

Conf. univ. dr. Traian GAVRILOAIEI