Completarea titlurilor lucrărilor de licenţă/disertaţie, sesiunea iulie 2020

Reamintim tuturor studenţilor din anii terminali că trebuie să își stabilească și să completeze în platforma de e-Learning, titlul lucrării de licență/disertație și profesorul coordonator.

Câmpurile de completat se găsesc în pagina de editare a profilului utilizatorului, ultima secțiune: Școlarizare.

(După autentificare, în partea dreaptă, sus, se dă click pe numele utilizatorului apoi se alege Profil din lista derulantă. Din acestă pagină, sus, pe mijloc se alege Editează profil. Se derulează până la ultima secţiune, Şcolarizare, şi se completează ultimele 2 câmpuri, titlul şi profesorul)

Studenții care au completat deja sunt rugați să verifice datele completate, deoarece în procesul de promovare în noul an universitar pot apărea erori.

Termenul limită este 30 noiembrie 2019.

Studenţii care nu respectă acest termen limită riscă să nu poată susţine examenul final în sesiunea curentă.

Conform regulamentului de activitate didactică, studenţii trebuie să îşi stabilească tema lucrării de licenţă/disertaţie cu 3 semestre înainte de susţinere.

banner elearning

Eventualele probleme legate de accesul la platformă sau lipsa vreunui profesor coordonator din lista de opţiuni se pot trimite pe email la adresa adrian.chiorescu@uaic.ro.

banner plata taxe on line web 300x200 negativ

logo cantemir